Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w 2004 r. Początkowo związana z Kliniką Hematologii, w trakcie specjalizacji pracowała w Oddziale Onkologii Klinicznej Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii. Od 2015 r.  pracuje w Oddziale Klinicznym Onkologii, Chemioterapii i Immunoterapii Nowotworów SPSK 1.

Największą pasją Pani Doktor stało się leczenie nowotworów skóry. Pierwotnie uczestniczyła w licznych kursach i warsztatach dotyczących leczenia systemowego nowotworów skóry, poszerzając swoją wiedzę o wykrywanie nowotworów na podstawie badania klinicznego skóry, kolejno zgłębiając umiejętności badania dermatoskopowego, ostatecznie opanowując umiejętność chirurgicznego usuwania zmian skórnych.

Dzięki temu pacjent nie musi pokonywać długiej i wyboistej drogi między konsultacją dermatologiczną i chirurgiczną, żeby na koniec być skonsultowanym przez onkologa.

Zainteresowania: czytanie książek, joga, renowacja starych mebli oraz projektowanie i szycie ubrań (ta ostatnia umiejętność pozwala na szczególną dbałość o estetyczne blizny – tam, gdzie są konieczne).

Dermatoskopia – czytaj więcej