Dotyk Ziemi

Zabieg oczyszczający, przeznaczony dla skór tłustych z nadprodukcją sebum. Natychmiast oczyszcza i zmniejsza wydzielanie łoju, zaś ampułka z propolisem hamuje rozwój bakterii. Skóra jest matowa i świeża. Jeżeli jest do tego wskazanie to podczas zabiegu może być wykonane manualne oczyszczanie.

Czas zabiegu: 65 min.

Cena: 270 zł.

Kwitnąca Lipa

Zabieg obkurczający naczynia krwionośne, przeznaczony dla skór naczyniowych oraz wrażliwych, kojący SOS. Idealny dla kobiet i mężczyzn borykających się również z trwałym rumieniem lub trądzikiem różowatym.

Czas zabiegu: 65 min.

Cena: 270 zł.

Optymalne nawilżenie

To prawdziwa nawilżająca kąpiel dla odwodnionej skóry. Rewelacyjny, nawilżający zabieg oparty na czystej wodzie z jabłek, który błyskawicznie nawadnia i zatrzymuje nawilżenie w skórze. W czasie zabiegu wygładzają sie zmarszczki spowodowane odowodnieniem.
Po zabiegu skóra długo jest nawilżona, elastyczna i promienna.

Czas zabiegu: 50 min.

Cena: 270 zł.

Excellage

To wyjątkowy, holistyczny rytuał pielęgnacyjny twarzy, szyi ,dekoltu oraz dłoni. Unikalny, regenerujący, relaksujący i ujędrniający zabieg, który pomaga odbudować kluczowe połączenia komórek skóry. Kombinacja wysoce skutecznych formuł z technikami manualnej aplikacji i formą rytuału relaksacyjnego zapewnia widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu.
OPATENTOWANA TECHNOLOGIA REPAIR+, OLEJ KAMELIOWY, GLIKO-BIOPOLIMER
Przywracają optymalne funkcjonowanie kolagenu, wzmacniając strukturę skóry. Intensywnie odżywiają i tworzą odporną, elastyczną, przepuszczalną powłokę ochronną na powierzchni skóry. Tekstura skóry jest wygładzona i pełna naturalnego blasku.
OPATENTOWANA BIOTECHNOLOGIA AGE PROTEOM
Chroni przed nieodwracalnym procesem niszczenia struktur skóry. Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne. Chroni elastynę i kolagen odpowiedzialną za elastyczność i gęstość skóry przed degradacją. Jego podwójne działanie (jako ochrona fizyczna i antyoksydacyjna) skutecznie działa na 5 oznak starzenia się skóry: gęstość, blask, zmarszczki, koloryt, jędrność.

Wskazania: skóra dojrzała, przesuszona, szara, palacza.
Przeciwwskazania: alergia na składniki zawarte w kosmetykach, ciąża, laktacja, nowotwór, opryszczka, aktywny trądzik pospolity oraz różowaty, przerwanie ciągłości naskórka.

Czas zabiegu: 90 min.

Cena: 340 zł.