Dotyk Ziemi

Zabieg oczyszczający, przeznaczony dla skór tłustych z nadprodukcją sebum. Natychmiast oczyszcza i zmniejsza wydzielanie łoju, zaś ampułka z propolisem hamuje rozwój bakterii. Skóra jest matowa i świeża. Jeżeli jest do tego wskazanie to podczas zabiegu może być wykonane manualne oczyszczanie.

Czas zabiegu: 65 min.

Cena: 250 zł.

Kwitnąca Lipa

Zabieg obkurczający naczynia krwionośne, przeznaczony dla skór naczyniowych oraz wrażliwych, kojący SOS. Idealny dla kobiet i mężczyzn borykających się również z trwałym rumieniem lub trądzikiem różowatym.

Czas zabiegu: 65 min.

Cena: 250 zł.

Owocowy Koktajl

Zabieg dla skóry suchej i odwodnionej. Ekstrakty ze słodkich migdałów, grejpfruta i brzoskwini są bombą odżywczą nawet dla wyjątkowo suchej skóry, zaś masło shea zawarte w kremie do masażu zapobiega utracie wody. Skóra po zabiegu jest zregenerowana i pełna blasku.

Czas zabiegu: 65 min.

Cena: 250 zł.

Herbaciany Ogród

Zabieg przeznaczony dla skór dojrzałych. Zawiera koktajl składników aktywnych przeciwdziałających starzeniu się skóry, takich jak retinol z wyciągiem z białej herbaty o działaniu antyoksydacyjnym. Przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek oraz silnie regeneruje i pobudza procesy naprawcze w skórze.

Czas zabiegu: 65 min.

Cena: 250 zł.

Złote Ujędrnienie

Idealny zabieg bankietowy. Przeznaczony dla skóry wymagającej poprawy elastyczności i wygładzenia zmarszczek. Intensywnie ujędrnia dzięki ampułce z proteinami pszenicy i masce z kompleksem witaminowym oraz kwasami AHA.
Skóra po zabiegu jest rozświetlona, nawilżona oraz pełna blasku.

Czas zabiegu: 65 min.

Cena: 250 zł.

Paryski D-TOX

Zabieg idealny dla osób żyjących w ciągłym biegu. Wystarczy 30 minut aby widocznie zredukować zanieczyszczenia występujące na skórze, rozjaśnić ją oraz wykonać dodatkowo oczyszczający masaż na masce. Skóra po zabiegu jest w ekspresowym tempie oczyszczona, pozbwiona toksyn oraz promienna. Zabieg ten przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku oraz dla nastolatków.

Czas zabiegu: 30 min.

Cena: 130 zł.