Jestem absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej. Swoje doświadczenie medyczne zdobywałem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PUM, gdzie w 2012 r. uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, a cztery lata póżniej, specjalisty transplantologii klinicznej.  Od 2016 pracowałem na stanowisku zastępcy lekarza kierującego w Klinice Chirurgii Ogólnej, Małoinwazyjnej i Gastroenterologicznej SPSK1 w Szczecinie.

W 2013 r. uzyskałem również stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie transplantologii klinicznej.
Jednocześnie pracowałem jako asystent w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, prowadząc zajęcia kliniczne ze studentami programu polsko i anglojęzycznego.

Od 2008 r zawodowo związałem się z szeroko pojętą medycyną estetyczną. Swoje umiejętności rozwijałem uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i sympozjach zarówno w Polsce jak i za granicą. Uzyskane specjalizacje oraz doświadczenie kliniczne w chirurgii i transplantologii pozwalają mi zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów oraz holistyczne podejście do każdego pacjenta.

Obecnie jestem międzynarodowym trenerem w zakresie nieoperacyjnego liftingu twarzy i szyi przy użyciu nici Silhouette Soft, trenerem w zastosowaniu biostymulatorów tkankowych Ellanse, szkoleniowcem Lea Vivacy w zakresie zastosowania kwasu hialuronowego Stylage oraz szkoleniowcem Revisage w zakresie zastosowania komórek macierzystych pochodzących z tkanki tłuszczowej Seffiller.