Ekspert mikrodermabrazji

Nowoczesny zabieg na twarz i dłonie, który złuszcza i wygładza skórę. Działanie specjalistycznych składników aktywnych (kwas mlekowy, kwas salicylowy, bio-peptydy, wyciąg z buraka) przyspiesza odnowę komórek oraz redukuje drobne linie i spłyca głębokie zmarszczki. Skóra po zabiegu jest miekka, jasna, wygładzona oraz odzyskuje blask.

Czas zabiegu: 50 min. raz w miesiącu.

Cena: 350 zł.

Ekspert rozświetlająco – rozjaśniający

Zabieg 3 w 1. Rozjaśnia, nawilża i zmniejsza oznaki starzenia się skóry. Skóra staje się widocznie jaśniejsza juz po pierwszym zabiegu, jednolita i promienna.

Czas zabiegu: 60 min. raz w miesiącu.

Cena: 350 zł.

Ekspert intensywnie odmładzający

Ultra-innowacyjna metoda natychmiastowego wyeliminowania oznak starzenia takich jak zmarszczki, głębokie linie.
Aplikacja dwóch specjalistycznych masek pozwala na osiągniecie takich efektów. Na zakończenie serwowany jest koktajl z potężna dawką
składników aktywnych, które opóźniają proces starzenia się skóry. Dodatkowo wykonywany jest masaż anty-aging, który stymuluje skórę do regeneracji.

Czas zabiegu: 90 min. raz w miesiącu.

Cena: 450 zł.

Ekspert peeling

Hiperaktywne peelingi chemiczne. Zaleca się serię od 3 do 5 zabiegów, raz na 2 tygodnie.

Youth-PEEL 50% jest idealny dla osób chcących zmniejszyć oznaki starzenia, borykających sie z brakiem jędrności i elastyczności skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra jest zdecydowanie gładsza, napięta i rozjaśniona.

Uni-PEEL 60% przeznaczony dla osób z plamami pigmentacyjnymi, oznakami starzenia i nierowna struktorą.
Dodatkowym atutem tego pilingu jest oczyszczenie i zwężenie porów. Po serii koloryt skóry jest wyrównany.

Sebu-PEEL 35% przeznaczony jest dla osób w kazdym wieku borykających sie z nadmierna produkcja łoju, widocznymi porami oraz niedoskonałościami. Już po pierwszym zabiegu zauważalna jest mniejsza tendencja do łojotoku skóry i tworzenia sie wyprysków.

Czas zabiegu: 50 min.

Cena: 1 zabieg  250 zł.,  3 zabiegi 650 zł.,  5 zabiegów 1050 zł.